63 خیره کننده مک ایلروی امیدها را برای کسب رتبه چهارم در کلاسیک کلاسیک صحرای دبی دوباره زنده کرد | گلف

یادآوری اینکه روری مک‌ایلروی روز سوم این کلاسیک کلاسیک صحرای دبی را با برتری 10 شوت آغاز کرد، شگفت‌انگیز بود. زمانی که مدافع عنوان قهرمانی در حال انجام وظایف رسانه ای بود، در صدر جدول قرار داشت. مک ایلروی 63 و کمی قدیمی به این معنی است که چهارمین تاج کلاسیک صحرا که رکوردشکن است در دسترس است.

با غروب خورشید صحرا، موقعیت مک‌ایلروی به اندازه پس از دور زدن او وحشتناک نبود. کامرون یانگ، رهبر 36 حفره‌ای، پس از تاب خوردن در 9 جلو، 71 را به ثبت رساند و مک‌ایلروی را با دو امتیاز کنار زد. آیا این آمریکایی که اولین بازی خود را در اینجا انجام می دهد، می تواند در روز چهارم در برابر فشار مک ایلروی مقاومت کند؟ این زوج با هم بازی خواهند کرد. آدریان مرونک یکی از بخش‌های کلیدی گفتگو باقی می‌ماند و پس از افزودن امتیاز 70 در دورهای 68 و 66، با مک‌ایلروی در رتبه 12 کمتر از همتراز بود.

با این حال، این روز بدون شک روز مک ایلروی بود. دبی برای دومین بار در چند روز یکشنبه در جفت پایانی یک تورنمنت بازی خواهد کرد. مک ایلروی در مورد احتمال برنده شدن گفت: “این شگفت انگیز خواهد بود.” اولین بازیکنی که نام من را چهار بار روی آن بگذارد شگفت انگیز خواهد بود.

من موفقیت های زیادی در دبی داشته ام، هم در این مسابقات و هم در زمین های گلف جمیرا و مسابقه به دبی. واقعا جای خوبی برای من بود. من دوست دارم به اینجا برگردم.»

بازی با رویکرد عالی به او کمک کرد تا اولین، سومین و چهار سوراخ متوالی را که از هفتم شروع می‌شود، ایجاد کند. از آن زمان به بعد همه چیز کمی کند شد زیرا او فقط یک شوت را در رده پنجم 13 به ثمر رساند. او باید بهترین ها را تا آخر حفظ می کرد. از حاشیه پشت سبزه 18، او یک توپ با شکوه برای یک عقاب سه به خانه راند. غرش جمعیت و جشن مک‌ایلروی نشان می‌داد که آن لحظه چقدر می‌تواند مهم باشد. در اینجا، مک ایلروی همیشه احساس می کند که شانس دارد.

او گفت: “این ترکیبی از دوره آموزشی و نحوه تنظیم آن است.” “اگر خیلی، خیلی خوب بازی کنید، به شما اجازه می دهد تا پایین بیایید. اما اگر کمی دور هستید، می توانید احساس کنید که خوب بازی کردید، اما امتیازهایی را که من در دو روز اول انجام دادم، 71-70 بزنید. اما وقتی عقب هستید، داشتن یک دوره مانند این که اشتباهات جریمه می شوند و سبزها محکم هستند، به بچه های گروه فرصتی می دهد تا امتیاز خوبی کسب کنند.

9 under party، کمترین امتیاز McIlroy در اینجا. این موضوع اصلاً یانگ را غافلگیر نکرد. او گفت: “شما از من انتظار دارید.” فکر می‌کردم او برای مدت طولانی در رده 30 باقی نمی‌ماند.»

تامی فلیتوود تایید کرده است که پس از اینکه مشخص شد بازیکن اروپایی رایدر کاپ پیشنهاد چند میلیون پوندی تور تحت حمایت عربستان سعودی را رد کرده است، توسط LIV تماس گرفته است. فلیت وود و تیرل هاتون انگلیسی از جمله بازیکنانی هستند که توسط LIV قبل از فصل سوم آن شناسایی شده اند.

فلیت وود گفت: «برای مدت طولانی با مردم تماس گرفته شده است. «فکر نمی‌کنم این خبر باشد که هنوز از طریق LIV به مردم مراجعه می‌شود. برخی از مردم خواهند رفت، برخی نمی روند. در یک مقطعی همه با هم بازی می کنیم یا نه. من همیشه کاری را که فکر می کنم برای بازی من بهترین است انجام خواهم داد.”

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

سریع رانندگی کنید

چگونه می توانم برای هشدارهای اخبار ورزشی ثبت نام کنم؟

نمایش دهید

  • برنامه Guardian را از فروشگاه برنامه iOS در iPhone یا Google Play Store در Android با جستجوی “The Guardian” دانلود کنید.
  • اگر قبلاً برنامه Guardian را دارید، مطمئن شوید که آخرین نسخه را دارید.
  • در برنامه Guardian، روی دکمه Menu در پایین سمت راست ضربه بزنید، سپس به تنظیمات (نماد چرخ دنده) و سپس Notifications بروید.
  • اعلان‌های ورزشی را روشن کنید.

با تشکر از بازخورد شما.

هاتون موضوع مشابهی داشت، اگرچه مدیریت او اصرار داشت که هیچ پیشنهاد رسمی برای این بازیکن 32 ساله وجود نداشته است، اما او همچنان هدف LIV است. او گفت: «من می‌توانم بگویم چند نفر هستند که گفتگو کرده‌اند. در حال حاضر این بخشی از بازی گلف است، اما من از بازی در تور PGA و تور جهانی DP خوشحالم. افراد زیادی هستند که (گفتگوهایی داشته اند) و فکر نمی کنم چیزی وجود داشته باشد. از.

هاتون در پاسخ به این سوال که آیا او در تورهای جریان اصلی باقی خواهد ماند، گفت: “در حال حاضر، بله.” به نظر می رسد LIV یک پنجره فرصت دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *